De Dietrich - Торговый знак
home  Головна  >  De Dietrich  >  Історія компанії
Forge de Jaegerthal
Rouget de Lisle et le maire De Dietrich
Auto De Dietrich

Історія компанії

Логотип De Dietrich - символ якості, один з старовинніших і відоміших товарних знаків з 1778 року. Цей знак, у вигляді мисливського горну, був наданий підприємству Людовиком XVI для захисту продукції De Dietrich від підробок.
Найважливіші дати в історії De Dietrich:

1684     Жан Дітріш купує кузню в місті Жаежерталь (Jaegerthal).
1761   Жан Дітріш, його онук, отримує дворянство з рук Людовіка XV. Він стає найбагатшим землевласником Ельзасу і створює промислову імперію, купуючи або будуючи, кузні і домни.
1778 
           
  Людовик XVI надає Жану де Дітріш марку у вигляді мисливського горна для захисту продукції від підробок. Цей символ якості і сьогодні залишається логотипом групи De Dietrich.     
1848 
           
  De Dietrich зустрічає індустріальну еру великим виробником чавуну і заліза, перетворюючи свої кузні в металургійні й механічні цехи.      
1896   De Dietrich починає займатися виробництвом автомобілів за ліцензією Амедея Болле, потім в 1902 р. наймає Етторе Бугатті. Для Росії був виготовлений автомобіль, що призначався Миколі II, а відома всім читачам "Антилопа Гну" з "Золотого теляти" - це автомобіль "Лоррен Дітріх" виробництва De Dietrich.
1905   De Dietrich перестає виготовляти автомобілі, щоб повністю зайнятися виробництвом машинобудівного устаткування, устаткування для залізниць, апаратами для хімічної промисловості, опалювальними приладами для індивідуального і центрального опалення, а також обладнанням для кухні та супутніх товарів.
1996    De Dietrich купує OERTLI, завод з виробництва пальників.
1999   De Dietrich купує Schaefer Interdomo, виробника конденсаційних і сталевих котлів.
2004    Група De Dietrich Thermique об'єднується з Remeha, великим гравцем на ринку конденсаційного обладнання.
2008   Група De Dietrich Remeha посилює свої позиції в галузі поновлюваних джерел енергії, приєднавши групу DFM більш відому під маркою SOFATH - виробника теплових насосів.
2009   Спільно з Baxi створюється група BDRThermea - новий лідер на ринку інноваційної опалювальної техніки.