Contact
home  Головна  >  Юридична інформація

Юридична інформація

Згідно французського законодавства від 21 червня 2004 року:

 • Цей інтернет сайт опублікований компанією De Dietrich Thermique, зареєстрованої в Реєстрі Комерції та Компаній Страсбурга під номером 347 555 559.
  Головний офіс знаходиться за адресою:
  57 rue de la Gare
  67580 MERTZWILLER
  FRANCE
  Tel. +33 (0)3 88 80 27 00
 • Менеджером публікацій на даному сайті є Petra FREY-GANGI.
 • Хостинг сайту SdV Plurimedia.
  Головний офіс знаходиться за адресою:
  15 rue de la Nuée Bleue
  F- 67000 Strasbourg
  FRANCE
  Тел. +33 (0)3 88 75 80 50 
 • Розробка дизайну: Smile

ЗАКОН ПРО ЗАХИСТ ДАНИХ
У відповідності з міжнародним законодавством про захист даних, повідомляємо Вам, що даний сайт був зареєстрований в Національній Комісії з Інформатики у Франції. Як користувач цього сайту Ви маєте право на доступ, зміну і видалення інформації, розміщеної на цьому інтернет-сайті..

Щоб скористатися цим правом напишіть, будь ласка, за адресою:  
Direction Générale De Dietrich Thermique
57 rue de la Gare
67580 MERTZWILLER
FRANCE

Будь-яка персональна інформація передана De Dietrich Thermique через онлайн-форми або анкети зберігається виключно для використання De Dietrich Thermique SAS, її філій та її торговельної мережі.

De Dietrich Thermique заявляє, що користувачі не зобов'язані відповідати на питання і не буде ніяких наслідків у результаті відмови від відповідей. Однак будь-яка подана інформація повинна бути достатньо повною, щоб була можливість надати більш повну допомогу. Описи і технічні характеристики подані виключно для інформації і можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

НЕСАНКЦІОНОВАНЕ ВІДТВОРЕННЯ
Категорично забороняється використовувати вміст сайту (контент, сторінки, скрипти тощо), перевидавати, передавати, публічно демонструвати, відтворювати, продавати іншими способами використовувати його в будь-якого роду громадських чи комерційних цілях в повному обсязі або частково ні зараз, ні в майбутньому. Недотримання цієї вимоги є піратством; і ми залишаємо за собою право переслідувати це особу або групу осіб у судовому порядку. Інформація міститься на цьому сайті не є частиною контракту і може бути змінена без попереднього повідомлення. Крім того, деякі торговельні марки використовуються на даному сайті були зареєстровані в INPI; аналогічно всі права на відтворення та використання їх у будь-якій формі, захищені у всіх країнах.