De Dietrich - Наши преимущества
home  Головна  >  De Dietrich  >  Наші переваги
Corps de chauffe
Logo De Dietrich incandescent
Personnage

Наші переваги

У продовж трьох століть обладнання De Dietrich корістується успіхом. Успіх Заснований на трьох основних перевагах: якості, надійності, довговічності. Незаперечний лідер у Франции, De Dietrich проводить політику досягнення найкращих результатів у будь-яких областях.

Традиції і сучасність
З початку XX століття компанія бере участь у великих промислових проектах. В даний час більше 2 000 співробітників групи продовжують традиції відомої марки. Компанія пропонує повний асортимент сучасного, надійного і ефективного обладнання високої якості. У Україні опалювальна техніка De Dietrich представлена ​​з 1993 року. Існує широка мережа високопрофесійних партнерів, повна сервісна підтримка.

Традиції якості
Марка De Dietrich - це гарантія якості для будь-якої моделі від найпростішої до дуже складної з високотехнологічною електронікою. Якість технічних рішень, використовуваних матеріалів, самого виробництва, випробувань та контролю готового виробу - все це служить надійності і довговічності устаткування. Опалювальні установки на всьому протязі своєї експлуатації повинні відповідати вимогам якості марки De Dietrich.

Політика інновацій
Більше ніж традиція, інновації для De Dietrich - основа виробництва. Так, якщо за останні півстоліття компанія змогла представити кілька «прем'єр», то це стало можливо завдяки інвестиціям в науково-дослідні розробки нових технологій з метою економії енергії та захисту навколишнього середовища. Більше 100 інженерів трудяться в численних науково-дослідних центрах для створення котлів та іншого обладнання завтрашнього дня.