Выбор системы отопления
home  Головна  >  НАШІ ПОРАДИ  >  Вибір системи опалення  >  Де розмістити?
espace1.jpg
herbeespace.jpg
L'espace

Де розмістити?

На підлозі чи на стіні?

Установка котла залежить, в основному, від вільного місця і використовуваного палива і меншою мірою від можливостей відводу продуктів згоряння.

Компактні, тихі і легкі, настінні котли звільняють простір на підлозі і легко встановлюються на кухні, у ванній кімнаті, горищному приміщенні. Вони працюють на газі, пропонуються різні моделі з потужністю від 8 до 24 кВт (конденсаційні до 115 кВт), і особливо підходять для опалення та гарячого водопостачання квартир і невеликих індивідуальних будинків.

Більш дороге рішення: підлогові котли, як правило, мають велику потужність, необхідну для опалення великого будинку.
Якщо немає димоходу, наприклад, при заміні електричного опалення або для уникнення дорогого ремонту старого димаря - ідеальне рішення котел з примусовим відводом продуктів згоряння. Настінний або підлоговий, такий котел підходить для будь-якого типу житла. Забір повітря і видалення продуктів згоряння відбувається з використанням коаксіального димоходу з виходом на фасад або дах будівлі.

 


Складно вибрати? Наші партнери мають повну інформацію і допоможуть Вам визначити ваш рівень комфорту з системою опалення.