Выбор системы отопления
home  Головна  >  НАШІ ПОРАДИ  >  Вибір системи опалення  >  Які характеристики?
GTUC120.jpg
feuille.jpg
La performance

Які характеристики?

Від енергії до ефективності

Після вибору палива для вашої опалювальної установки поставте запитання про її необхідну потужність. Беручи до уваги, що 71% енергетичних витрат припадає на опалення варто задуматися про вибір ефективної системи!

Необхідна потужність, в основному, визначається:

  • розміром опалювального приміщення,

  • теплоізоляцією житла і його географічним положенням,

  • кількістю мешканців і їх потребою в гарячій воді.

Якщо потреба в теплі має тенденцію до зменшення завдяки кращій теплоізоляції, то потреба в гарячій санітарно-технічній воді значно збільшується. Досить часто потужність котла визначається необхідністю задовольняти потреби в гарячій воді.

 


 Збільшення продуктивності

Котли зі старою технологією мають нижчі показники і на 30% споживають більше палива. Сучасне поєднання пальника і котла гарантує найкраще згорання палива і високий ККД від 92 до 95%; це означає, що від 92 до 95% енергії, споживаної котлом, перетворюється в тепло. Для конденсаційних котлів цей показник стає ще вище і перевищує 100% завдяки використанню тепла, яке віддає водяна пара при конденсації.

Конденсаційне обладнання De Dietrich представлено настінними і підлоговими моделями, які гарантують комфорт з опаленням і гарячим водопостачанням та відповідають найсуворішим нормам щодо економії енергії та захисту навколишнього середовища:


  • Настінні газові котли INNOVENS MCA, VIVADENS MCR, NANEO PMC-M;

  • Підлогові газові котли С230/330/630.

 


 

 

Для визначення необхідної потужності радимо звернутися до фахівців. Вони візьмуть до уваги не тільки технічні характеристики, але і ваші фінансові можливості, ваші звички і побажання за рівнем комфорту.